Zkušebna / kapelní studio

Z hlediska funkčnosti se panely Ganymed řadí k tomu nejlepšímu, co dokážeme nabídnout. V základní variantě nabídnou také bezkonkurenční poměr mezi cenou a výkonem. Proto patří také k nejčastěji objednávaným.

Ovšem málokdy to končí jen u základu - často řešíme nějaké custom provedení nebo doplňky. Naprostou samozřejmostí je tedy například úprava rozměrů, aby se panel či skupina panelů vešla do nějakého prostoru. Přestože standardní Velur patří pořád mezi nejoblíbenější potahové látky (také je to jedna z nejlevnějších variant), tak zdaleka není jediný - velmi dobře vypadá také Lněné Plátno anebo noblesního vzhledu docílíme třeba s Brokátem.

Jako doplněk si pak můžete přát jakýkoliv neakustický prvek, například nějaké kotvení, držáky a podobně. Nejoblíbenějším je pak prvek, kterému říkáme PARAPET.  Jedná se o jednotící prvek, který drží pohromadě dva až čtyři panely, postavené na podlaze či nějaké podložce. Konstrukčně je to vlastně rošt, který ne navržen a vyroben tak, aby nebránil správné akustické funkci panelů, avšak může současně sloužit jako odkládací police. V místech, kde je potřeba zafixovat pozici řady Ganymedů, například kde je větší pohyb cizích osob, je k dispozici celá řada možností kotvení - například oblíbeným a vkusným řešením je lehká fixace ke stěně pomocí suchých zipů. Parapet obvykle děláme ve stejném Velurovém potahu, jako panely Ganymed, ale k docílení atraktivního vzhledu se fantazii meze nekladou.

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu