Domácí studio

Domácí studio si dnes může postavit doslova každý. Objednáte malou zvukovou katru z internetu a zítra můžete začít nahrávat. Ale jak říká staré české přísloví - jedna zvukovka studio nedělá. Svou nezanedbatelnou roli hraje pochopitelně i další použitá technika, jako mikrofon a tak dále. Ovšem pokud to s nahráváním myslíte vážně, pak víte, že naprosto klíčový rozdíl mezi amatérskou nahrávkou z obýváku a zvukem, se kterým se lze veřejně prezentovat - ten rozdíl je v akustice.

 

Prezentace. To je právě ten hlavní cíl, o který jde klientovi z tohoto článku. Potřeba prezentovat svou hudbu a mít možnost ji kdykoliv nahrávat - to si žádá pečlivý přístup.

"Z malého pokoje, který měl holé stěny, jsem se rozhodl nechat si vytvořit domácí nahrávací studio. Díky skvělému přístupu firmy PROTI:HLUKU s naměřeným dozvukem mám krásnou skříň, ve které mám basové i výškové absorbéry. Hodnotím nejen to, že firma PROTI:HLUKU sloučila účinnost absorbérů a estetiku s tím spjatou, ale i špičkový přístup firmy s velice detailní prezentací jak fungují absorbéry a zvuk s tím spojený."

Lukáš Z.

Naším dílem je v tomto případě zmíněná skříň, stěna, Vestavba Do Nábytku, která je dominantou místnosti a největší mírou se  podílí na úpravě délky dozvuku v celém akustickém pásmu. Ovšem pochopitelně dozvuk nestačí zkrátit, ale pro účely nahrávání hudby je nutno charakter dozvuku místnosti také nějakým způsobem kultivovat. V tomto bodě sám klient vyjádřil touhu přiložit ruku k dílu a vyrobil naprosto fenomenální difuzéry.

 

 

 

 

Zpět do obchodu