Služby

Zakázková výroba akustických panelů 

Produkty na tomto e-shopu jsou tím nejčastějším řešením, avšak asi polovinu naší výroby tvoří zakázkové "Custom" varianty, či dokonce naprosto atypické akustické prvky. 

 

1     

Akustické vestavby 

Pověsit panel na stěnu je řešením pro hotový prostor. Nicméně když se na nás obrátite již ve fázi návrhu místnosti, dokážeme s akustikou i designem pracovat mnohem efektivněji. 

Další zajímavostí je využití vašeho stávajícího nábytku jako nosného a funkčního prvku pro akustickou vestavbu.

3     

Měření dozvuku a hlukového potenciálu místnosti 

U většiny běžných prostor je možné přibližně odhadnout potřebné množství akustických prvků - stejně tak jako při nákupu osvětlení do bytu. Nicméně v obou případech existuje celá řada doporučení. Přijedeme k vám a změříme akustické podmínky, aby bylo možno navrhnout nejvhodnější řešení.

Akustická studie 

Některé případy vyžadují takřka akademický přístup. Akustická studie bude obsahovat vše od podrobného popisu původní akustické situace, přes teoretickou rozvahu potřebných opatření včetně zohlednění přípustných tolerancí - tak, aby místnost co nejlépe vyhovovala plánovanému účelu, až po finální doporučení konkrétních opatření.

     

Projekt 

Máte k dispozici řemeslníky i materiál a rádi byste si akustické úpravy realizovali sami, ale netroufáte si sami navrhnout řešení? I s tímto máme bohaté zkušenosti.

      

Poradenství, konzultace, školení 

Na mnoho dotazů se dá odpovědět jednoduše, jedním mailem. Takové poradenství je u nás VŽDY ZDARMA. U komplikovanějších dotazů vám nabídneme řešení včetně cenové nabídky. 

Pro zájemce nabízíme také individuální i skupinovou výuku základu akustiky. 

    

 

 

Napište nám email s nezávaznou poptávkou. 

e-mail: jacek@phacoustics.eu

Stránka kontakty: zde

 

.

 

 

Zpět do obchodu