6 hodnocení

Phoebe

Minimalistický panel s vysokou účinností PROTI HLUKU. Malý, ale mocný krotitel vysokých frekvencí.

Barvy
Balík
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 54/1 K 54/10 54/20 54/1 K2 54/21 54/22 Zvolte variantu
- –10 % –20 % - –10 % –20 % až –20 % 940 Kč / ks 8 400 Kč / balení 15 000 Kč / balení 1 040 Kč / ks 9 300 Kč / balení 16 600 Kč / balení od 940 Kč / ks
Kategorie: Absorbéry - akustické panely
Záruka: 2 roky
němčičky po
Tip
- –10 % –20 % - –10 % –20 % až –20 %

Phoebe

Minimalistický panel s vysokou účinností PROTI HLUKU.

Absorpční akustické panely PinkHouse Acoustics Phoebe slouží k omezení hluku a tím ke zvýšení akustické pohody v prostorech. Unikátní jádro panelů tvoří speciální čedičová vlna, která má vynikající akustické vlastnosti a je ideálním absorbérem zvukových odrazů v interiérech.

Jak to funguje?

Absorpční panely zkracují dobu dozvuku v prostorách, a tím účinně snižují hluk. Díky tomu vynikne přímý zvuk, což vede k vyšší srozumitelnosti.

Instalací absorpčních panelů dosáhneme zlepšení poměru absorpčních ploch vůči reflexním (odrazovým) plochám v interiéru. Výsledkem je akustická pohoda, která příznivě ovlivňuje naše pracovní výkony, koncentraci a z domácnosti vytváří klidné místo pro relaxaci.

Jak se vyrábí ticho si můžete přečíst zde: https://www.protihluku.cz/ptate-se/jak-se-vyrabi-ticho/

Navrženo s ohledem na jednoduchost a dokonalý vzhled

Akustické panely Phoebe jsou tvořeny vrstvou samonosného absorbéru s pevnou dřevěnou výztuhou na zadní straně. Exkluzivní povrchová úprava z velurové textilie je příjemná na dotek a nenuceně zapadne do každého interiéru. Díky barevným variacím lze panely využít jako dekorativní doplněk.

Mezi hlavní výhody absorpčních panelů Phoebe patří nejen nízká hmotnost, ale také snadná a rychlá montáž na stěnu. Instalace panelu je hračka, protože ho stačí zavěsit na skobu nebo hřebík jako obraz.

 

Kde se dají panely použít?

Panely jsou navrženy pro flexibilní použití ve všech prostorách, kde je potřeba minimalizovat rušivé odrazy zvuku, snížit hluk a zvýšit srozumitelnost mluveného slova.

Phoebe je primárně navržena pro frekvenční rozsah lidské řeči s důrazem na vyšší frekvence. Při odpočinku poskytne úlevu od rušivých zvuků rozléhajících se interiérem.

 • Kanceláře a jednací místnosti – lepší akustika v kancelářích zvyšuje produktivitu zaměstnanců, protože přispívá k lepší soustředěnosti a dobré náladě.
 • Kavárny, bary a restaurace – díky lepší akustické pohodě v podniku nebudou hosty rušit rozhovory od vedlejších stolů, částečně také řeší hluk kávovaru, či například hučení ventilace.
 • Domácnost – absorpční panely zvyšují celkový domácí komfort a pomáhají mimo jiné tomu, že se členové rodiny vzájemně neruší.
 • Školní třídy, úřady, čekárny a jiné veřejné prostory – všude, kde se vyskytuje velké množství lidí, přispívají panely ke snižování hluku v interiérech.

Příklady využití

Účinnost panelu Phoebe  je vyladěna na lidskou řeč s důrazem na střední a vyšší frekvence. Nejčastěji se tedy používá v místnostech, kde je potřeba zmírnit hluk hovorů a podobně, tedy například kanceláře, úřady, atp. Nejlepších výsledků bývá dosaženo v místnostech s převážně sádrokartonovými stěnami a stropem, kde není příliš dlouhý dozvuk na nízkých frekvencích (hučení). Panel Phoebe může být také doplněn dalšími panely pro potlačení dozvuku na nižších frekvencích.

10 panelů Phoebe poskytne citelné zlepšení akustiky například:

 • malá kancelář, max. 3-4 lidé, individuální tichá práce a občasný hovor
 • menší či středně velký obývací pokoj
 • malé domácí pocastové / youtuberské studio
 • malý firemní bufet, odpočinková zóna

20 panelů Phoebe poskytne citelné zlepšení akustiky například:

 • středně velká kancelář, cca 5-8 lidí, individuální tichá práce a občasný hovor
 • menší call centrum, 2-3 lidé, intenzivní hovor po celou dobu
 • větší obývací pokoj pokračující např. kuchyňským koutem či chodbou
 • středně velké pocastové / youtuberské studio
 • menší klidná kavárna, malá jídelna

 

Nemáte v tom jasno?

Máte větší místnost, komplikovanější situaci?

Využijte konzultace zdarma - zavolejte nám nebo napište:

tel.: 608 001 296

e-mail: jacek@phacoustics.eu

Rozměry a hmotnost

výška: 60 cm

šířka: 60 cm

hloubka: 4 cm

hmotnost: 2 kg (kus)

Pohlcení hluku (zkrácení dozvuku)

basy: 10 %

středy: 110 %

výšky: 110 %

 Patronem tohoto panelu je měsíc Phoebe  obíhající planetu Saturn

panely proti hluku

Zpět do obchodu