O nás

O nás

Hlavním posláním značky PinkHouse Acoustics je přinášení akustické pohody do běžného života. Řešíme akustiku v domácnostech, kancelářích a jednacích místnostech, restauracích a kavárnách, ve školách a školkách, v jídelnách i tělocvičnách, na úřadech a na mnoha dalších místech běžného života.

V povědomí laické veřejnosti je potřeba řešit akustiku interiéru obvykle spjována téměř výhradně s nahrávacími a televizními studii a podobnými odborně zvukově zaměřenými pracovišti. Nicméně týka se to každého z nás, a zdaleka nikoliv pouze při poslechu hudby. Pobyt v prostředí se špatnou akustikou má celou řadu negativních důsledků:

  • špatná srozumitelnost řeči a zvuku obecně
  • snížena schopnost koncentrace
  • psychická únava
  • bolest hlavy
  • ... a mnohé další

Záleží nám na Vaší akustické pohodě.

Dalším z mnoha mýtů o akustických úpravách je představa, že se jedná pouze o pěnové jehlany antracitové barvy, nalepené všude na stěnách a stropu. Toto je pochopitelně z estetického hlediska pro naprostou vetšinu běžných míst nepřijatelné. Akustické panely PinkHouse Acoustics v sobě spojují eleganci a moderní design s vynikajícími akustickými vlastnostmi. Navíc, už malé množství těchto panelů správně rozmístěných přináší radikální zlepšení.

Nicméně výrobou sériových panelů naše činnost teprve začíná: specializujeme se na kompletní řešení na míru pro jakoukoliv situaci - počínaje jednoduchými úpravami v domácnostech či kancelářích po náročnější projekty ve větších sálech, nahrávací studia či například poslechové místnosti. Nestandardní zadání jsou pro nás výzvou.

Lidský přístup a Vaše individuální potřeby jsou pro nás klíčové.

Řešíme v první řadě to, co je hlavním problémem. U většich realizací s úspěchem nabízíme postupné akustické úpravy v několika etapách s ohledem na rozpočet. Jsme si dobře vědomi toho, že ne každý interiér se má stát nahrávacím studiem či měřící laboratoří. Soustředíme se vždy na vyřešení aktuálně nejpalčivějšího akustického problému, poté navrhujeme další fáze. Takto se klient sám rozhodne, jak rychle chce přejít od jedné fáze k násleující a kdy sám považuje projekt za hotov.

Naším cílem ja Vaše spokojenost.

 

 

Zpět do obchodu