5 hodnocení

Europa

Nejjednodušší cesta k akustické pohodě. Zavěste na stěnu, jako obrázek. Anebo pod strop. Anebo kamkoliv.

 A je klid. 

 

Barvy
Balík
Zavěšení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 48/OBR 48/OCE 48/OBR2 48/OCE2 48/OBR3 48/OCE3 48/OBR4 48/OCE4 48/OBR5 48/OCE5 48/OBR6 48/OCE6 Zvolte variantu
- - –10 % –10 % –20 % –20 % - - –10 % –10 % –20 % –20 % až –20 % 2 590 Kč / ks 2 990 Kč / ks 9 320 Kč / balení 10 750 Kč / balení 16 560 Kč / balení 19 090 Kč / balení 2 690 Kč / ks 3 090 Kč / ks 9 680 Kč / balení 11 111 Kč / balení 17 190 Kč / balení 19 750 Kč / balení od 2 590 Kč / ks
Kategorie: Absorbéry - akustické panely
Záruka: 2 roky
PH AP 01 Custom Black zmenšeno
Tip
- - –10 % –10 % –20 % –20 % - - –10 % –10 % –20 % –20 % až –20 %

Europa

Nejoblíbenější panel s vysokou účinností PROTI HLUKU.

Absorpční akustické panely PinkHouse Acoustics Europa slouží k omezení hluku a tím ke zvýšení akustické pohody v prostorech. Unikátní jádro panelů tvoří speciální čedičová vlna, která má vynikající akustické vlastnosti a je ideálním absorbérem zvukových odrazů v interiérech.

Jak to funguje?

Absorpční panely zkracují dobu dozvuku v prostorách, a tím účinně snižují hluk. Díky tomu vynikne přímý zvuk, což vede k vyšší srozumitelnosti.

Instalací absorpčních panelů dosáhneme zlepšení poměru absorpčních ploch vůči reflexním (odrazovým) plochám v interiéru. Výsledkem je akustická pohoda, která příznivě ovlivňuje naše pracovní výkony, koncentraci a z domácnosti vytváří klidné místo pro relaxaci.

Navrženo s ohledem na jednoduchost a dokonalý vzhled

Akustické panely Europa mají lehkou, avšak pevnou dřevěnou konstrukci. Exkluzivní povrchová úprava z velurové textilie je příjemná na dotek a nenuceně zapadne do každého interiéru. Díky barevným variacím lze panely využít jako dekorativní doplněk.

Mezi hlavní výhody absorpčních panelů Europa patří nejen nízká hmotnost, ale také snadná a rychlá montáž na stěnu. Instalace panelu je hračka, protože ho stačí zavěsit na skobu nebo hřebík jako obraz.

Europa na strop

Varianta s ocelovými lanky je na zadní straně vybavena čtyřmi oky pro zavěšení. Pro zvyšování akustické pohody v místnosti se mohou panely zavěsit pod strop, do rohů místnosti nebo libovolně do prostoru podle estetických potřeb.

Kde se dají panely použít?

Panely jsou navrženy pro flexibilní použití ve všech prostorách, kde je potřeba minimalizovat rušivé odrazy zvuku, snížit hluk a zvýšit srozumitelnost mluveného slova.

Europa je primárně navržena pro frekvenční rozsah lidské řeči, ale zvyšuje také zvukový požitek při poslechu hudby nebo sledování filmů. Při odpočinku poskytne úlevu od rušivých zvuků rozléhajících se interiérem.

 • Kanceláře a jednací místnosti – lepší akustika v kancelářích zvyšuje produktivitu zaměstnanců, protože přispívá k lepší soustředěnosti a dobré náladě.
 • Kavárny, bary a restaurace – díky lepší akustické pohodě v podniku nebudou hosty rušit rozhovory od vedlejších stolů, hluk kávovaru, hučení ventilace, ale lépe si užijí i reprodukovanou hudbu.
 • Domácnost – absorpční panely zvyšují celkový domácí komfort a pomáhají mimo jiné tomu, že se členové rodiny vzájemně neruší.
 • Školní třídy, úřady, čekárny a jiné veřejné prostory – všude, kde se vyskytuje velké množství lidí, přispívají panely ke snižování hluku v interiérech.

Příklady využití

Účinnost panelu Europa je vyladěna na lidskou řeč v plném rozsahu, včetně hlubších frekvencí. Nejčastěji se tedy používá v místnostech, kde je potřeba intenzivně zmírnit hluk hovorů a podobně, tedy například kanceláře, úřady, atp. Obvykle pak bývá Europa jediným typem akustického prvku v takovýchto místnostech, avšak dle individuálního estetického cítění je možné ji kombinovat s dalšími typy akustických panelů. 

4 panely Europa poskytnou citelné zlepšení akustiky například:

 • malá kancelář, max. 3-4 lidé, individuální tichá práce a občasný hovor
 • menší či středně velký obývací pokoj
 • malé domácí pocastové / youtuberské studio
 • malý firemní bufet, odpočinková zóna

8 panelů Europa poskytne citelné zlepšení akustiky například:

 • středně velká kancelář, cca 5-8 lidí, individuální tichá práce a občasný hovor
 • menší call centrum, 2-3 lidé, intenzivní hovor po celou dobu
 • větší obývací pokoj pokračující např. kuchyňským koutem či chodbou
 • středně velké pocastové / youtuberské studio
 • menší klidná kavárna, malá jídelna

 

Nemáte v tom jasno?

Máte větší místnost, komplikovanější situaci?

Využijte konzultace zdarma - zavolejte nám nebo napište:

tel.: 608 001 296

e-mail: jacek@phacoustics.eu

Rozměry a hmotnost

výška: 120 cm

šířka: 62 cm

hloubka: 6 cm

hmotnost: 2,4 kg (kus)

Pohlcení hluku (zkrácení dozvuku)

basy: 25 %

středy: 95 %

výšky: 100 %

 Patronem tohoto panelu je měsíc Europa  obíhající planetu Jupiter

Panely proti hluku

Zpět do obchodu